ELLE girl - záběry ze zákulisí

13. srpna 2011 v 11:47 | kikusQa |  Tokio Hotel
imagebam.com
Přímo před rozhovorem s ELLE girl

Skvělý záběr Billa travícího svůj čas mírumilovně v zákulisí.
imagebam.com
Pray for Japan

Tady je Georg, který má v zákulisí legrační sluneční brýle. Když se podíváte lépe, uvidíte slova "PRAY FOR JAPAN"!! Když mluvíme o Tokio Hotel, jsou opravdu skvělými podporovateli, kteří přijeli do Japonska rovnou po zemětřesení (2011 zemětřesení u pobřeží Tohoku)! Veškeré zisky z prodeje jejich charitativních odznaků budou věnovány japonskému Červenému kžíži. Tentokrát také přijeli, aby se zúčastnili události (VMAJ), která je zaměřena na podporu. Rádi bychom využili této příležitosti a poděkovali jim za podporu po celou dobu!
imagebam.com
Tajemství pěkné kůže je ovoce?

V zákulisí Tokio Hotel je vždy připravena hromada čerstvého ovoce. Všichni členové mají jemnou a hebkou kůži, takže jejich tajemství krásy jsou čerstvá ovoce!?
imagebam.com
Bratrská láska
A vzácný záběr Billa x Toma, kteří si hráli jako teenageři. Tito dva kluci spolu vychází velmi dobře, ať jsou kdekoliv. Podle zaměstnanců nahrávací společnosti, když pobývali v hotelu, zůstali ve stejném pokoji, přestože dostali samostatné pokoje. Takže jeden pokoj zůstal a nikdo ho nevyužil, není to trochu zbytečné...!?
imagebam.com
Relax, ale moc času už nezbývá!

Tady jsou Georg a Gustav, kteří relaxují na pohovce. Z jejich výrazu v obličeji se zdá, že je ještě času nazbyt. Je to kapela, která skvělě řídí svůj čas. Je hodně celebrit, které neřídí svůj čas dobře, ale Tokio Hotel jsou vždy přesní. Z tohoto důvodu se tým nemusí o kluky starat a umožní jim, aby před show měli v zákulisí volno.
imagebam.com
Bill mění svou image? Věnujte pozornost jeho svalům.

Máme zachycenou situaci, kdy má Bill na sobě tílko. "Bill se snaží mít svaly!?" v poslední době je to stálým tématem mezi fanoušky. Hledali jsme důvod, proč je Bill svalnatý: Bill chodí do posilovny s Tomem a v poslední době Bill cvičí i trochu sám.
imagebam.com
Stylingy jsou různé

Tokio Hotel nemají stylisty, takže členové nosí různá oblečení podle toho, co se jim líbí. "Když řeknete, "Prosím, oblečte si tohle," odmítnou to a neoblečou si to, říká jejich management.
imagebam.com
Nádherný záběr Billovy tajné zbraně!

Billova kolekce platformových podpadků byla rozptýlena na zemi v zákulisí. Když je Bill nosí, je 2 m vysoký. Když jednoho dne budou Billovy vlasy 20 cm nahoru a bude mít tyhle boty, bude vysoký 2,2 m!?
imagebam.com
Tetování, kterým se pyšní Gustav

Mezi 4 kluky je Gustav ten, který vypadá klidně a v rozhovorech moc nemluví. Jak můžete vidět, na jeho noze je tetování, které vypadá tak silně, jak je ostrý nůž! Lebky nás sledují.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B*Kay(Nell <3) B*Kay(Nell <3) | Web | 14. srpna 2011 v 15:46 | Reagovat

To je moc pěkný článek :)))

2 WiKi WiKi | Web | 14. srpna 2011 v 17:41 | Reagovat

ahoj u mě na blogu je důležitý článek pro mé affs

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama