Diary

Vše jednou končí a něco nového začíná

20. října 2013 v 20:34 | Christie483

Stejně jako tahle písnička je pro mě cenný i tento blog,ale už z nadpisu článku myslím jde poznat,že se s tímto blogem budu muset rozloučit.Nečekala jsem, že to pro mě bude tak těžké.Právě sedím na židli u stolu a píšu tento článek.Zároveň se stále sama sebe ptám:,,Chci to vážně udělat?" Ale nejspíš to tak bude lepší. 24.11. by tento blog oslavil 4 roky.Ale bohužel...

Mí drazí affs,můžete si mě smazat.Nebudu sem dávat odkaz na svůj nový blog,který jsem založila už ve čtvrtek. Chci začít znovu. Prostřednictvím nového blogu napíšu jen svým 3 affs,kterých si cenním,že na tento blog chodili i přes to,že to tu už nějakou dobu nebyla sláva a bude záležet pouze na nich,jestli si přidají můj nový blog,nebo mě nechají plavat.

Takže...to by asi bylo všechno.Pořád mám nutkání tento článek smazat a pokračovat na tomto blogu,ale pro mě je to blog plný vzpomínek na 2 osoby,se kterými už se nebavím (nebo spíš ony se mnou),období,kdy jsem psala jako dilina (:D které už doufám se nikdy nebude opakovat NIKDY!:D ).Ale samozřejmě i spoustu krásných vzpomínek,přátelství.Proto chci,aby už tento blog zůstal takovým,jaký je.Já už na něm nechci nic měnit,nic přidávat..

Tímto článkem se s blogem loučím a se všemi jeho návštěvníky.

10. den - popiš svou první lásku a první polibek

17. října 2013 v 21:53 | Christie483

To jsem dnes tak přemýšlela...

17. října 2013 v 19:01 | Christie483
...a říkala si,že bych s blogem měla něco udělat.
Prostě,blog už tak moc není zaměřený jen na Tokio Hotel,ale prostě o nich není moc co přidávat.Spoustu fotek s nimi se tu už i opakovalo a tak podobně,takže to vidím tak,že dokud nevydají nové album,objeví se nové fotky a tak podobně, tak tu bude TH minimálně.Proto jsem se rozhodla blog tak nějak trošku předělat.Začalo to rubrikou Jareda Leta,poté Josepha Morgana.Asi jich sem přidám víc a celkově to tu nějak zrekonstruuju.No a to se také týká affs.Poslední dobou je návštěvnost minimální a řekla jsem si,že bych je mohla také promazat.Vlastně jediný,kdo sem ze 14 affíků zavítá je Ela,Emma a Becky,čehož si nesmírně vážím,takže všem třem vám děkuji.Vím,že posledním dobou na blog - s prominutím - seru,ale to ta škola.No a právě to bych těď chtěla změnit.Po pořádné rekonstrukci se blogu chci zase začít naplno věnovat.Už jsem i přemýšlela,že tento blog zruším a založím si nový.No to si ještě promyslím,právě jsem o tom mluvila s Becky.Jenže u mě je ten problém,že k tomuto blogu mám hodně velký citový vztah.Ale vše jednou musí skončit a něco nového začít.Zase si říkám,že už mě ty věčné předělávky tohoto blogu nebaví a ani já sama se v něm nevyznám,takže by bylo lepší,kdybych založila nový.No,přes noc si to nechám projít hlavou,ale každá rada se cení.
To je asi vše,co jsem chtěla napsat.
Takže se zatím mějte hezky.

9. den - jaká doufáš, že bude tvá budoucnost

16. října 2013 v 20:12 | Christie483

8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem

15. října 2013 v 19:10 | Christie483

Obkecávka

14. října 2013 v 23:22 | Christie483

Tak jsem si říkala,že bych se alespoň sem mohla tak nějak vykecat.A konečně už mám chvíli času,tak se jde na to.

Asi kolem deváté hodiny jsem dokreslila 30 autoportrétů,co mám mít na zítra do školy.No,žádná slává.Neumím kreslit zvířata a sebe.Naštěstí od nás učitel ani nečeká,že se nám to bude podobat.Ale bylo šílené to kreslit,jde mi z toho hlava kolem.
Teď je to ve škole honička.To jsem si říkala,že prvák je těžký -_-

Jinak nového asi skoro nic až na to,že jsem se konečně začala dívat na upíří deníky.No a co budu povídat.Vždycky jsem si myslela,že je to hrozná kravina.Opak je pravdou.Naprosto jsem se do toho zamilovala stejně jako do lovců duchů.Klaus neboli Joseph Morgan je úžasný.Ani Damon nebo Stefan (Ian & Paul) mě nepřitahují tak,jako on.DIVNÉ :DD

Jinak už ani pořádně nevím,co bych napsala.Říkala jsem si,že na pár dní,možná týdnů dopředu něco přednastavím,ale zrovna teď jsem utahaná jak kotě a mám šílenej hlad,který musím zaspat :D .Zítra zase začnu přidávat odpovědi na otázky na 30 dní.Dneska už se mi do toho nechce.

Takže už asi budu končit,čekala jsem,že napíšu něco ještě víc obsáhlejšího,ale únava mě přemáhá a já se tak hrozně ráda válím v posteli. :D ...Takže dobrou :3

Zpět k blogování

13. října 2013 v 20:39 | Christie483
#HROZNĚ ŠŤASTNÁ

Můj miláček už je tu se mnou :3 Díky mé milované babičce oprava netrvala tak dlouho,jak měla a já jsem za to nemírně ráda!Navíc disk mi nesmazaly,takže ještě jedno JUPÍ !Ještě dneska rozhodně něco přidám a oběhnu své milované affs :3

! BLOG POZASTAVEN NA DOBU NEURČITOU !

29. září 2013 v 13:03 | Christie483
No,abych nechodila kolem horké kaše.Něco se mi stalo s notebookem a nejde mi zapnout,takže mi ho zítra máma vezme na opravu.No a jelikož poslední oprava mého miláčka trvala dva měsíce (a to to byla prkotina),počítám s tím,že se tu jen tak neukážu.Vážně mě to mrzí,zrovna teď,když jsem se chtěla blogu pořádně věnovat,se to posere.No co budu povídat.Víc než noťas mě štvou ty věci,co jsem v něm měla.Spousta věcí do školy,ještě práce z prváku,fotky,...Doufám,že mi to zachrání,jinak si asi půjdu hodit mašli.Možná bych něco přidala ze školy,ale s tím moc nepočítejte.Už jsem taky párkrát přemýšlela,že blog zruším,ale zatím to neplánuju.No tak snad abych to uzavřela.Pochopím,když si mě odděláte z affs a tak podobně,ale kdyžtak mi to pod tento článek napište.Takže tímto se s vámi loučím na dobu neurčitou.

7. den - tvé znamení horoskopu a jak si myslíš, že to na tebe sedí

25. září 2013 v 22:16 | Christie483

6. den - napiš 30 zajímavých informací o sobě

24. září 2013 v 19:45 | Christie483

5. den - okamžik, kdy jsi přemýšlel/a o sebevraždě

23. září 2013 v 19:47 | Christie483

4. den - tvůj názor na náboženství

22. září 2013 v 13:00 | Christie483

3. den - tvůj názor na drogy a alkohol

21. září 2013 v 13:00 | Christie483

2. den - kde bys chtěl/a být za 10 let

20. září 2013 v 13:00 | Christie483

1. den - tvůj současný vztah; jsi-li nezadaný/á, piš o tom, jaké to je být single

19. září 2013 v 18:33 | Christie483

30 otázek na 30 dní

19. září 2013 v 15:00 | Christie483
S #Becky jsme na jednom blogu |název už si nepamatuji,ale najdete to na každém 5 blogu| našli 30 otázek na 30 dní.Říkaly jsme si,že by jsme to mohli udělat.Aspoň by jsme se konečně obě začaly věnovat blogu a to by bylo super,takže nejspíš začneme už dneska večer.

#bestday

19. září 2013 v 10:41 | Christie483
V první řadě,víte čeho si čím dál častěji všímám ? Vždycky,když na blog napíšu,že ho pozastavuji,nebo nebudu ty články přidávat tak často,tak je přidávám.Sice né tolik,ale pár jich tu je.Většinou jen takový obkec,ale to se taky jako článek počítá.Třeba teď.Taky to bude jen obkec :D

Právě mám volnou chvilku,než půjdu na oběd a tak jsem si řekla,proč sem něco nenapsat.Jsem spokojená!Šťastná!Moc! Byla jsem zkoušená z angličtiny a dostala za 1.Učitelka se prvně ptala,jestli chce jít nějaký dobrovolník,ale nikdo se k tomu neměl.Koukla se na mě a říká ,,Kristýno,vy víte že to zase odnesete vy,co?"říkám ,,Bohužel no.",,Tak pojďte." Zkoušela z tématu k maturitě na jídlo.Všechno jsem jí odvykládala,odpověděla na všechny otázky apod.Když jsem jí poděkovala za tu jedničku,tak mi řekla ,,Neděkujte,měla jste to báječně připravené.Takhle mi to odvykládejte u maturity a budu šťastná." mě spadl takový kámen ze srdce.No bomba!

No a právě sedím vedle #Becky na své posteli na intru a obě píšeme článek na blog.Co jiného dělat že? :D Po obědě jdeme na dvě hodiny dějin výtvarné kultury a jednu hodinu matematiky.Becky má ještě potom hodinu angličtiny.Pořád tak přemýšlím,jestli na ní mám tu hodinu ve škole počkat,nebo jít dřív na intr,nevím :D.Na zítra se naštěstí nemáme co učít,mám na ráno,4 hodiny animace a pak hurá domů.Ani nevíte,jak se těším na svou postel :D.Ano,na postel :D.

Na příští týden máme zase spoustu věcí do školy,takže výkend zabiju děláním nákresů a učením se na |už ani nevím co|.Tak a pro teď už nejspíš končím,nevím co bych ještě měla napsat.Tak se mějte famfárově,ahoj! :)

Pozastaven na dobu neurčitou

13. září 2013 v 21:27 | Christie483
Omlouvám se,ale jinak to nejde.Dalo se to čekat.Začala škola a já na blog nemám skoro žádný čas.Přednastavovat články se mi nechce a já mám teď hlavu plnou učení.Samé testy,nákresy,návrhy,zkoušení,....Prostě není čas.Navíc na intru mi blog nejede a ani vaše stránky.Doufám,že se to v nejbližší době zpraví,ale dokud mi to nepůjde na intru,tak tu se mnou nepočítejte.O víkendech tu moc nejsem,jelikož nemáme nějak extra rychlej počítač a notebook si budu nechávat na intru,abych se s ním každý týden netahala.Vážně se omlouvám,ale jinak to nejde.

Takže se zatím mějte krásně.

P.S. Miluji jeho písničky !!

...:P

3. září 2013 v 19:30 | Christie483

Uch,tak jak se vám daří ve škole ?
Taky máte tak napresovanej rozvrh ?
Každý den do 4,s vyjímkou pondělí,kdy máme
do 5.Ale co už,já si minulý rok zvykla :D.
A jak by řekla babička ,,Chtělas na tu školu,tak pro to něco dělej!"
a má pravdu :)
A já jsem tam ráda.

Dneska má brácha 9 narozeniny.Měla bych mu něco koupit :D
Vůbec netuším co..:/ Asi mu nebudu kupovat žádné
hračky nebo tak,ale vsadím na bomboniéru. :D
Nemůže si stěžovat :D

Jinak včera jsem byla oblétnout obchody
a najít si nějaký ten školní diář.
S Becky jsem si koupila tenhle malý deníček.
Už na první pohled nás zaujal.Ona Dream a já Passion.
Jak mám v názvu blogu : My passion,my life.
Tak jsem se ho rozhodla použít na různé
poznámky týkající se mého blogu.
No a ještě jsem si koupila ten školní diář.
Všechny úkoly,zkoušení,seminární ráce musím
mít někde napsané,jinak to prostě nedělám.


Balení na intr v plném proudu

31. srpna 2013 v 12:03 | Christie483
..Nebo spíš už dobaleno.
Teď jen přemýšlím,na co všechno jsem zapoměla :D
No a zítra mezi 3 a 6 směr Jihlava.
Abych pravdu řekla,do školy a i na ten
intr už se těším.Ty dva měsíce mi bohatě
stačily.No a teď se budu muset zase
vrhnout na učení :)
Jak se těšíte/netěšíte vy ? :D

Hvězdy ♥

12. srpna 2013 v 23:03 | Christie483
Asi jsem nebyla jediná,kdo dnes sledoval padající hvězdy ? :)
Byla to nádhera!Nemám slov..
Viděla jsem jich přesně 15..
Pak už jsem řekla,že jdu domů :)
Pak půjdu ještě s bráškou,protože chce taky
vidět.Co bych pro něj neudělala :D

:DDDDD

11. srpna 2013 v 0:07 | Christie483
Že já nejdu spát ! :D
No,ale jelikož se mi nechce,tak projíždím 3 roky staré
příspěvky na tomto blogu :D
Vemte někdo lopatu a jednu mi s ní je*něte o hlavu :D

Asi každá 4 holka si prošla takovým tím dilinovským obdobím,
když píšete ty přecukříčkovaná slova :D
No a mě se to taky nevyhlo (jak tak koukám) a nejradši bych
si teď naliskala.

Pro pobavení: (:D)
...no prostě...beautiful !!! :DDDD
No nic,já radši končím s tím projížděním x let starých článků.
Ještě mi z toho hrábne :D
Mějte se ;)

Happy B-day,Beck!

7. srpna 2013 v 22:51 | Christie
Co ty moje pičulínko ? :D
Myslela sis,že na blog nedám,že máš narozeniny,hmm ?! :D
Nebudu tu znova vypisovat,co všechno ti přeju,už jsem to psala
2x a po třetí se mi fakt nechce :D
TAkže ještě po třetí,všechno nejlepší,bejby.
Už aby jsme spolu zase dováděli na intru ! :)
Mimochodem,zvu tě na kolu do kafcu,až dojedu do bíteše.
Musím si za tebou udělat výlet,máme to přece jen 8km :D
Těším se na tebe :3

Happy B-day,Ela !! ♥

24. července 2013 v 13:35 | Christie
Všechno nejlepší,ještě jednou !


+
diplomek za bleskovku :*


Všechno nejlepší Jared Padalecki

19. července 2013 v 20:19 | Christie

 
 

Reklama